strona 1   |    1   2   3   4    następne »  >|

Po rosyjsku

Слава, слава новобpачным! Честь и слава молодым. Жизни светлой и yдачной от дyши желаем им. Пyсть не помеpкнет никогда Счастливой жизни-зоpька Пyсть бyдет сладко вам всегда, Hy, а сегодня: "Горько!"

Wielkanocne

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

Noworoczne

Serdeczne życzonka uśmiechu i słonka. Śniegu białego po pas... Pierwszej gwiazdki - jasnej jak ta nad Betlejem. Pokoju życzliwego w opłatka łamaniu... Życzeń, co się spełniać będą, Ciepłej miłości, wiary i nadziei, co nie będą odstępować na krok przez cały nowy nadchodzący rok...

Śmieszne

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w grupie!

Na Dzień Dziecka

Z okazji Twojego dnia, kochany/a (imię), za wczoraj i dziś - zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia , sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania.

Noworoczne

Miodu w dzbanuszku, miłości w serduszku, karpi bez ości, wiele radości, mnóstwa blasku, w opłatkach trzasku, bliskich u boku w NOWYM ROKU

Bożonarodzeniowe

Na scyńści na zdrowie na to Boże Narodzyni Cobyście byli zdrowi weseli jako w niebie janieli Cobyście mieli pełno gosci jako na gałonzce łości Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła coby wom gospodyni przy piecu nie schudła Coby sie Wom darzyło kopiło dyślem do stodoły łobruciło Tak Wom Boze dej HEJ HEJ HEJ

Bożonarodzeniowe

Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku - olbrzymiego rogu obfitości.

Wielkanocne

Dwa kurczaki w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, królik w szopie zioło pali, kaczki dwie majaczą w dali, ksiądz za stołem już się buja... WESOŁEGO ALLELUJA

Bożonarodzeniowe

Dzbanek miodu, litr wódeczki, by odrzucić twe smuteczki i sto latek na dodatek, by smaczniejszy był opłatek. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
strona 1   |    1   2   3   4    następne »  >|
X
Aby ustawić ten tekst jako opis znajomemu skopiuj poniższy link, wklej go danej osobie na Gadu Gadu (w oknie rozmowy) gdy ona w niego kliknie będzie miała ustawiony ten opis !

X
Aby wysłać te życzenia mailem do znajomego/znajomej wypełnij poniższy formularz :

Twój e-mail:
Twoje imię/pseudonim:
E-mail odbiorcy: