...
ŻYCZENIA
Na Dzień Dziecka
Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości Niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI.

Na Dzień Dziecka
Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny Narysują słońce roześmiane Zbudują domek z klocków Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.

Na Dzień Dziecka
Dziś Cię odwiedzą Różne zwierzaczki, Borsuki, myszki, Zające, misiaczki, Biedronki w prezencie Balony przyniosą i do wspólnej zabawy, Wesoło zaproszą.

Na Dzień Dziecka
Niech Ci się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Ci świeci, przyjmij te skromne życzenia, od kochających cię rodziców.

Na Dzień Dziecka
My, dzieci chcemy wybiegać Z domów w złociste poranki, My chcemy, by nam nad głową Furczały barwne skakanki. My chcemy kochać motyle, Po łąkach biegać i gonić, A w sadach głaskać śnieżyste, Lecz ciepłe kwiaty jabłoni.

Na Dzień Dziecka
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: "Dziś jest Dzień Dziecka..." Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

Na Dzień Dziecka
Biegnie szczęście polną drogą Ponad ziemią się unosi Lekko małe stópki niosą Wiatr do tańca nas zaprosił. Radość płynie ponad polem Wietrzyk łapię w swoje ręce Myślę wtedy, umiem fruwać Czy ktoś może dać mi więcej? Chmurką płynie, liściem szumi Wiersze mówi ranną rosą Pajęczyny lśniącą kolię Co dzień rano mi przynoszą Spod kaptura jasny kosmyk Spod kaptura chwila jedna Złotą kredką, jasną farbą Wymaluje tęczę ładną

Na Dzień Dziecka
Wakacje ... wszystko jedno czy w górach, w lesie, w mieście, nad morzem. Wszędzie miło odpocząć, poleniuchować możesz. A najlepiej z leniuchem biegać, skakać do woli, wyprowadzić na spacer, na rower się z nim wgramolić, loda czasem mu kupić albo batonika. Niech się wybiega na słońcu, a po wakacjach niech znika.

Na Dzień Dziecka
Tak jak jesteś piękna i dorodna, Tak jak jesteś milutka i tkliwa, Tak jak jesteś do wiosny podobna, Bądź tak bardzo - zawsze szczęśliwa! Na co spojrzysz jasnym okiem, Niech szczęście z siebie snuje! Niech się każdy Twym widokiem I zachwyca i oczarowuje!

Na Dzień Dziecka
Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalał z nadmiaru i tyle smutku, aby równowaga zachowała się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko.