...
ŻYCZENIA
Walentynkowe
Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki. Takich co to się kochają no i sobie też ufają... Chyba, że ktoś nie ma damy, wtedy dzień jest przerypany...

Urodzinowe
Dużo szczęścia i radości. Samych uciech i słodyczy. W życiu tylko pomyślności. Nigdy żadnej troski - życzy...

Miłosne
Kocham Cię bardzo słoneczko Ty moje. Moje serduszko jest tylko Twoje. Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie, że jesteś miłością na całe me życie!

Miłosne
Czy wiesz jak często myślę o Tobie Czy wiesz co czuję gdy nie ma Cię Nie wiem co czuję w Twojej osobie Lecz wiem na pewno że kocham Cię.

Po niemiecku
Dir und Deinem Mann ein paar schöne, erholsame Osterfeiertage. Bei uns sind alle gesund und munter, was wir von Euch auch hoffen. Alles Gute, viele Grüße von

Miłosne
Co wolisz? Gwiazd tysiące? Czy piękne oczy błyszczące? Czy jasne słonko na niebie? Czy ciche słowa: "Ja kocham Ciebie"

Walentynkowe
Serduszko moje samotne było, aż Twoje serce je przytuliło! Teraz nie kłamie, lecz mocno bije, bo Ciebie kocham i dla Ciebie żyję!

Toasty
Niech dzwonią kielichy, niech dźwięczą puchary wszyscy goście dzisiaj pijcie "zdrowie" Młodej Pary.

Walentynkowe
Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki, Tych co to sie kochają, No i sobie też ufają, Dają sobie dziś prezenty, Mówiąc przy tym to WALENTY Potem spacer w parku krótki, trochę piwa, trochę wódki, Aby lepiej sie gadało, no i miłość wyznawało. Potem kino, jakieś kwiaty, A wieczorem marsz do chaty. Kolacyjka przy stoliku, Romantyczna oczywiście, Tak że czułość serce ciśnie. Potem do 12 w nocy. Dwie poduszki,jeden kocyk Jakieś buzi, przytulanka, Taki dzień to jest sielanka. Chyba że ktoś nie ma damy, wtedy dzień jest przechlapany.

Dla Przyjaciela
Nie zawsze można kochać, Nie zawsze ocierać łzy, Lecz można się przyjaźnić Po prostu jak ja i Ty.