...
ŻYCZENIA
Graficzne
________________ssss_s_ss_s ______________ss_s_(´¯`)_(´¯`) ___________ss_(´¯`)_)/V\( _)/V\( _________ss_s_ )/V\( _______ss_(´¯`) _____ss_s_ )/V\( ___ss(´¯`)______$$$$$$ __sss_)/V\(___$$$$$$ _ss_s____$$$$$$_______ss_s .ss(´¯`)$$$$$$$_____sss__(´¯`) ss )/V\($$$$$$__sss_(´¯`)__)/V\( s_s$$$$$$$_s(´¯`)_ )/V\( s(´¯`)$$$_ss_ )/V\(________ss_s $)/V\($$_(´¯`)_______sss___(´¯`) $$$$$$s_ )/V\(____ss__(´¯`)_)/V\( $$$$(´¯`)____ss(´¯`)__)/V\( $$$$ )/V\(__sss_ )/V\( $$$__ !!

Bożonarodzeniowe
Marzen o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć!

Noworoczne
W Nowym Roku, tuż po balu Oprócz szczęścia, dużo szmalu Proś niebiosa by Ci dały dużo seksu i gorzały Przysyła i szampana popija...

Wielkanocne
Umyj jajka, upiecz babkę Złap królika, kup sikawkę Bo Wielkanoc już nadchodzi Więc się bawić nie zaszkodzi Lecz uważaj też na kaca Bo we wtorek czeka praca.

Urodzinowe
Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci...

Noworoczne
Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.

Miłosne
Kiedy tylko Cię zobaczę, moje serce zaraz skacze, Błyszczą się oczy, Wiruje świat, Życie bez Ciebie traci swój smak.

Dla Przyjaciela
Ile w w Brawo o Feel plotek, ile fanek Tokio Hotel, ile złotych myśli Dody, ile ciuchów wyszło z mody... tyle we mnie dobrych chęci żeby z Tobą zacząć kręcić.

Na dobranoc
Gdy pościel rozkładasz i do snu się układasz, to popatrz na gwiazdy na niebie każda z nich to pocałunek ode mnie dla Ciebie!

Na Dzień Chłopaka
Misiu kochany życzę Ci 1OO% pewności, więcej stanowczości, ruchu pewnego, głosu mocnego, spojrzenia boskiego, torsu dużego, serducha ciepłego.... by to wszystko przetrwało do później starości. Kochaj mnie złotko, czule i słodko!!! twoja...