...
ŻYCZENIA
Bożonarodzeniowe
Gdy nadejdą miłe Święta, Niech ten wierszyk Ci przypomni, Że o Tobie ktoś pamięta, Ktoś, kto w dali spędza Święta!

Bożonarodzeniowe
Zima wszystko przystroiła: pola, drogi, rzędy drzew, białym śniegiem oprószyła, Jest bajkowo, jak we śnie. Serdeczne życzenia składa ..

Bożonarodzeniowe
Już niedługo, gwiazdka z niebios spadnie Ty, do najpiękniejszego stołu zasiądziesz zgrabnie Lecz choć z innych miejsc na niebo patrzymy To, w tę jedną, jedyną czystą miłość wierzymy A więc GWIAZDKO MOJA Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń Przychylności ludzi i świata Życzę Ci siły tak wielkiej, i czystego ognia w sercu Co zapali wokół Ciebie szczęście i odwagę Niech świąteczne te życzenia mają dla Ciebie moc spełnienia Te całkiem błahe i te ważne Te dostojne i nawet te ciut niepoważne :) Niech wszystko, czego dotkniesz Stanie się pomocne w spełnieniu marzeń A każda, nawet najdrobniejsza czynność Przybliża Cię do bycia najszczęśliwszą I najbardziej uśmiechniętą dla mnie GWIAZDĄ Życzę Ci Kochanie Moje Marzeń, o które warto walczyć O wartości, którymi się trzeba dzielić Życzę Ci przyjaciół, z którymi warto być I nadziei, bez której nie da się żyć Może o czymś zapomniałem, czego Tobie w życiu brak Lecz możesz być pewna, że ta spadająca gwiazdka, to dla Ciebie dobry znak Życzę Ci Kochanie Moje Świąt tak pięknych jak miłość nią jest Aby dzwoneczki cichuteńko grały w tę noc jedyną I życzę teraz sobie, Abyś choć przez chwilę wspomniała mnie przy stole. Bo ja wciąż patrzę się w tę gwiazdkę i jestem tuż przy Tobie cichuteńko szepcząc KOCHAM CIE.

Bożonarodzeniowe
Idą Święta tylko czy ja dobre życzenia złożyłem, za oknem sypie śnieg, ludzie biegają z choinkami. Zajączek i króliczek mówią ludzkim głosem, a karp w wannie pływa i śpiewa (Daj mi tę noc). Króliczek wysiaduje jajeczka, kurczaczek gryzie marchewkę. Mimo wszystko idą Święta (tylko czy mają nogi?) Wesołego Alleluja!!!

Bożonarodzeniowe
Gdy pierwszą gwiazdkę, ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochają Ciebie, Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek, Ode mnie uściśnie!;))

Bożonarodzeniowe
Merry Christmas Christmas Merry, były sobie renifery, miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki, wpadły w bardzo ciepły kąt, życzę Ci Wesołych Świąt!

Bożonarodzeniowe
Prószy śnieg czysty jak Twe serce, gdziekolwiek spojrzę tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda - niech piękne będą dla Ciebie te Święta.

Bożonarodzeniowe
@ rush Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei By spełniło się choć jedno z twoich marzeń Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

Bożonarodzeniowe
Mikołaja z długą brodą Gości z procentowa wodą Kobiety gorącej w prezencie Prostej drogi na zakręcie Tego i wiele innego życzy...

Bożonarodzeniowe
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie! życzy .... :)