...
ŻYCZENIA
Na Dzień Matki
Kochana Mamo, Kiedy przytulam się do Ciebie, To jest mi cieplej niż słońcu na niebie, Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion, Kocham Cię bardzo Moja Mamo!

Na Dzień Matki
Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy były kwiatami Ty mamo byłabyś kwiatem z ogrodu moich marzeń...

Na Dzień Matki
Mamusiu droga Łaski od Boga Od nas pociechy Wielkie uśmiechy Szczęścia wielkiego Smutku żadnego.

Na Dzień Matki
Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania

Na Dzień Matki
Ile rybek żyje w morzu Ile ptasząt jest w przestworzu Ile gwiazd na niebie lśni Tyle MAMO tu na świecie Dni szczęśliwych Twoje dziecię Dzisiaj z serca życzy Ci!

Na Dzień Matki
Matka - symbol bezgranicznej miłości, w każdego dziecka sercu ten symbol wiecznie gości, czy młodzi czy dorośli nie ma rozgraniczeń, Matka jest tym światłem, które daje nam życie. To Ona w bólach na świat nas wydaje, kocha bezinteresownie, karmi, troszczy stale, zawsze chce dla nas najlepiej, oddaje wszystko by nam dzieciom stworzyć ciepłe, domowe ognisko. Jest naszym przyjacielem, kumplem, życia siostrą, kiedy strofuje zawsze ma na celu nasze dobro. Ona uczy nas co wolno a co nie, daje rady, podniesie na duchu gdy nasz stan psychiczny słaby. Pokazuje jak żyć, leczy, pomaga, wychowuje, kiedy się gubimy zawsze dobrą drogę nam wskazuje, sprawia, że się czujesz wyjątkowo, zawsze cię wysłucha, na nasze prośby, wołania nigdy nie pozostaje głucha. Ona jest naszym domem, naszego serca echem, bo wszędzie dobrze ale zawsze w domu najlepiej, to się nie zmienia z wiekiem, to w sercu wiecznie żyje, ta miłość, która się nie kończy tylko rośnie w siłę. Na zawsze już tak będzie, Matka - symbolem miłości, życia, ciepła, szczęścia, dzieciństwa, domu i radości. Lecz gdy przyjdzie smutny czas się rozstać kiedy Pan Bóg wzywa to dzięki tej miłości w naszych sercach zawsze będzie żywa. Niech ten 26 Maj będzie dniem przypomnienia, że głównie dzięki wszystkim Mamom zawdzięczamy swe istnienia, że zawsze o nich pamiętamy i kochamy, to moje orędzie, Mama to rzecz święta, dla Niej szacunek zawsze i wszędzie! Mamo, z okazji święta Twojego Twoje dzieci życzą Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Na Dzień Matki
Kiedy wchodzę do domu i w oczy twe patrzę Zawsze Odnajduję w nich zrozumienie Zawsze Odnajduję w nich wybaczenie Nigdy na nic tego nie zamienię Mamo to dla ciebie Proste ale jakże ważne słowa Bądź zawsze zdrowa, zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa Tak jak zawsze jesteś troskliwa

Na Dzień Matki
Za to, Mamo, że noc w noc czujnie strzeżesz kolorowych i spokojnych mych snów; za to, Mamo, że Ci zawsze mogę wierzyć, ze rozumiesz mnie nawet bez słów; cóż Ci dzisiaj mogę za to dać, najdroższa Mamo? Po jednym kwiatku za noc każdą nieprzespaną, po jednym kwiatku za każde zmartwienie, po jednym za płynące z Twych rąk ukojenie. Za każdą Twoją zmarszczkę - jeden kwiat. i jeden - za każdy siwy włos. Pod nogi trzeba by Ci rzucić cały świat - wszystkie kwiaty w ogromny stos. Musi być jakieś wyjście... I jest! Oczywiście! Najlepsze będą bzu wonne kiście! Bukiet z kwiatów miliona Ci wręczę - majowego pachnącego bzu naręcze.

Na Dzień Matki
Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego uczucia do Ciebie. Żadna istota nie zrobiła dla mnie tyle ile Ty dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię najmocniej na świecie Moja Kochana Mamo!

Na Dzień Matki
Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości Niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI.