...
ŻYCZENIA
Miłosne
Miłość to morza głębina Miłość to słońce i deszcz Miłość to chłopak i dziewczyna Więc kochaj jeśli chcesz

Na Dzień Babci i Dziadka
Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy: zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy. Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie, niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

Toasty
Wódka grzeje, wódka chłodzi, wódka nigdy nie zaszkodzi.

Bożonarodzeniowe
Karpia szalonego renifera pijanego Mikołaja bogatego bałwana śnieżnego Sylwestra szampańskiego oraz szczęśliwego wskoku do NOWEGO...ROKU!

Pozdrowienia
Są chwile, które w pamięci zostają, I choć czas szybko płynie, to one nie przemijają. Są też osoby, które raz w życiu poznane, pozostają niezapomniane!

Bożonarodzeniowe
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku mam przyjemność złożyć w imieniu ... i własnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.

Przeprosiny
Przepraszam, że Cię skrzywdziłem, Przepraszam, że Cię zraniłem, byłem głupi i nieźle narobiłem, To, że mnie już tak nie lubisz do stu procent zasłużyłem, KOCHAM CIĘ i nie chce Cię stracić, Kochanie możesz mi wybaczyć?

Urodzinowe
Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.

Miłosne
Ktoś bardzo Cię kocha - nie powiem Ci kto, Ktoś myśli o Tobie - nie powiem Ci co, Ktoś tęskni i czuje, że Ciebie tu brak, A w myśli całuje - nie powiem Ci jak, Lecz serce Ci powie, za dzień lub za dwa, Że tym "KIMŚ", kto kocha właśnie jestem JA.

Noworoczne
Przyjemnego szumu w głowie Wygodnego miejsca w rowie. No i może jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą Cię nie oblał idąc droga. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku 2009!!!