...
ŻYCZENIA
Wielkanocne
Życzę Ci, by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając, baranek potem posprzątał stoły, a Tobie zostały ... sex i pierdoły!!!

Toasty
Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej.

Bożonarodzeniowe
Życzeń, które Tobie ślę na razie nie wyliczę, wiec podaję pierwsze z kraju, by Ci żyło się jak w raju, by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich byt tak mocny, by pozostał całoroczny.

Wakacyjne
Z cichym wiatrem, Z głośnym echem moc pozdrowień wraz z uśmiechem.

Urodzinowe
Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości Niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI.

Urodzinowe
Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.

Urodzinowe
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia. Więc proszę los, by spełnił Twe najskrytsze marzenia!!!

Miłosne
Chce być Twoja walentynką, pomalować usta szminką, do ucha Ci szeptać słodkości bo dziś jest dzień miłości...

Bożonarodzeniowe
Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi. Wesołych Świąt.

Walentynkowe
Na Świętego Walentego, me serduszko lgnie do Twego. Szepce cicho i kusząco, abyś kochał mnie gorąco!