...
ŻYCZENIA
Na Dzień Dziecka
My, dzieci chcemy wybiegać Z domów w złociste poranki, My chcemy, by nam nad głową Furczały barwne skakanki. My chcemy kochać motyle, Po łąkach biegać i gonić, A w sadach głaskać śnieżyste, Lecz ciepłe kwiaty jabłoni.

Na Dzień Dziecka
Mój miś jest pluszowy biorę go co dzień do szkoły. Gdy siedzi na moim biureczku wszystko jest w porządeczku. Mama na to się nie zgadza bo mówi że miś przeszkadza. Lecz nie zdaje sobie sprawy że miś jest zaczarowany. I jak ze mną do szkoły chodzi to wszystko mi wychodzi. Żebyś w każdym dniu czuł się jak dziecko

Na Dzień Dziecka
Kiedy gonisz za szczęściem A to ono ciebie goni Wtedy nigdy przenigdy Ciebie nie dogoni Usiądź sobie na chwilę Podstaw szczęściu stołeczek Porozmawiaj troszeczkę Zjedzcie kilka ciasteczek Kiedy gonisz za szczęściem Pomyśl, że w kółeczko I zmęczycie się obaj Odpocznijcie deczko I z papieru motyle Wyczarujcie rękami A skrzydełka im w cętki Pomalujcie farbkami Kiedy gonisz za szczęściem No i zrobisz bęc Wtedy ono znienacka Weźmie złapie cię I podmucha kolanko Łzę obetrze ci z oka Wtedy będziesz już wiedziała Szczęście bardzo cię kocha.

Na Dzień Dziecka
Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny Narysują słońce roześmiane Zbudują domek z klocków Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.

Na Dzień Dziecka
Tak jak jesteś piękna i dorodna, Tak jak jesteś milutka i tkliwa, Tak jak jesteś do wiosny podobna, Bądź tak bardzo - zawsze szczęśliwa! Na co spojrzysz jasnym okiem, Niech szczęście z siebie snuje! Niech się każdy Twym widokiem I zachwyca i oczarowuje!

Na Dzień Dziecka
Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki.

Na Dzień Dziecka
Lubię Twoją słodką buzię, Ty kochany mój łobuzie, I serduszko Twe gorące, Śle całusów Ci tysiące!

Na Dzień Dziecka
Wakacje ... wszystko jedno czy w górach, w lesie, w mieście, nad morzem. Wszędzie miło odpocząć, poleniuchować możesz. A najlepiej z leniuchem biegać, skakać do woli, wyprowadzić na spacer, na rower się z nim wgramolić, loda czasem mu kupić albo batonika. Niech się wybiega na słońcu, a po wakacjach niech znika.

Na Dzień Dziecka
W czerwcu powinno być kwiatowo Kwiatowo i życzeniowo I nic nie szkodzi, że brzydka ta wiosna Bo niedziela będzie radosna Pełna tortów prezentów i gości Każdy z gości pożyczy coś ci Lecz od mamy najsłodsze buziaki I żebyś urósł właśnie taki A powinszowań bez liku bez końca Masz od miśków i od zająca

Na Dzień Dziecka
Nasza Córka jak słoneczko świeci, to jej święto i wszystkich dzieci. Zgiełk się podniósł w ten pierwszy dzień czerwca, że aż wszystkim dorosłym drgnęły serca.