...
ŻYCZENIA
Na Dzień Dziecka
Skoro już jestem całkiem duża posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka, niech ci zdrówko długo służy i nie bój się już więcej burzy.

Graficzne
__ś______(¯`v´¯)__śś __śśś__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___ś __śśśśśś(_.^._)__(¯`(●)´¯)_śś _śśśśśśśśśś_ś____(_.^._)__śśś ___śśśśśśśś(¯`v´¯)śś(¯`v´¯)śśśś ___(¯`vśśśś(¯`(❤)¯)ś(¯`(❀)´¯)śś _(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)ś_ś(_.^._)śś _(_(¯`(❀)´¯)śśśśśś(¯`v´¯) `v´¯) ___ś(_.^._)śśśś_ś(¯`(●)´¯) ●)´¯) _śśśśśśśśś(¯`v´¯)ś(_.^._)`v´¯) śśśśśśśś_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯) śśśśś_śśśś(_.^._)ś(¯`(❀)´¯)._) śśś_śśśśśśśśśś_ś_ś(_.^._) ___§§§§.śśśśśśś__ś_śśśśśśś __§§__§§.__śś_śś__śśśśś ___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§ ___§§____śśśśśśśśśśśś ___§§______śśśśśśśś _____§§____śśśśśśśś _______§§§_śśśśśśśś _____________śśśśś __________śśśśśśśśśś

Miłosne
Zakochałam się w Tobie i dalej brnę w błoto... Czy wiesz co ja robie??? KOCHAM Cię idioto!!!

Miłosne
Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!

Walentynkowe
Liścik ten do Ciebie piszę, bo coś w głębi serca słyszę. Jeśli chcesz to go przeczytaj, gdy przeczytasz to nie pytaj Bo gdy Ciebie zobaczyłam to o Tobie w nocy śniłam. Bardzo mi się spodobałeś coś pięknego w sobie miałeś. Twoje usta, oczy, włosy, mają w sobie dar uroczy. A Twój uśmiech miły taki, jakby gdzieś śpiewały ptaki. Może głupstwo wypisałam, lecz się w Tobie zakochałam!

Walentynkowe
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą A list jest rozmową między mną a Tobą. Więc dla dalszej miłej naszej znajomości Wysyła w Walentynki ten symbol miłości.

Śmieszne
Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite. By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie. Tylko była kolorowa a na dole stał se browar. Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało. Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy sie.

Po niemiecku
Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest. Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

Wakacyjne
Siedzę dziś na piasku, wśród innych golasków. Ściskam Was z oddali, bo mnie słońce pali.

Wakacyjne
Są chwile, które w pamięci zostają, I choć czas szybko płynie, to one nie przemijają. Są też osoby, które raz w życiu poznane, pozostają niezapomniane!