...
ŻYCZENIA
Miłosne
Kiedy płaczesz, jest mi przykro Gdy się smucisz, jest mi źle. Już rozumiem o co chodzi! Ja po prostu KOCHAM CIĘ!

Noworoczne
W Nowym Roku, tuż po balu oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu, proś niebiosa, by Ci dały, dużo seksu i gorzały. Do Siego Roku!

Bożonarodzeniowe
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzy...

Urodzinowe
W każdej chwili, zawsze, wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie niech Cię los obdarzy wszystkim o czym marzysz...

Bożonarodzeniowe
Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia. Niech Wam święta miłe będą. dźwiękiem, śpiewem i kolędą przy Wigilii tuż po zmroku. I radości w Nowym Roku.

Bożonarodzeniowe
By te święta niezwykłe były, by w Wigilijną noc twe marzenia się spełniły. Niech gwiazdka cały rok szczęściem świeci wam. Życzę wam karpia smacznego i opłatka dobrego. Niech w te święta nikt nie będzie sam!

Śmieszne
Jakieś dzwonki słychać z dala to mikołaj zapie***a, zapie***a aż sie kurzy bo zapie*** ma dość duży mimo wielkiej dziś roboty z równowagą ma kłopoty rozerwany ma swój worek i rozpięty ma rozporek spodnie całe wymiętolił chyba z sanek się spie***ił alkoholu czuć aromat naj***ny jak automat wysiadł z sanek głośno beknął i wielkiego orła jebnął wyskoczyły mu dwa jaja - jak tu wierzyć w Mikołaja.

Na Dzień Matki
Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.

Bożonarodzeniowe
@ jolek Za oknem ciemno, cichutko puszyste ścielą się płatki. Niech serca się z sercem podzielą jak wigilijnym opłatkiem.

Na Dzień Babci i Dziadka
Zimowe słonko wesoło patrzy i ciepły uśmiech posyła babci, I ja też babciu, mam dziś dla Ciebie uśmiech jak słonko jasne na niebie.