...
ŻYCZENIA
Na Dzień Kobiet
Na chwałę Kobiety „Kobieto puchu marny, Ty wietrzna istoto, ile cenić Cię trzeba, ten tylko się dowie... - Resztę „ofiara” wam dopowie. Kobieta kwiatem, aniołem, motylem...- na miotle też próbowała. Kobieta gwiazdą, zefirkiem , burzą, słodyczą, poezją... w końcu na garach do serc chłopskich wparowała. Od początku sobie nieźle radziła. Ewa (blondynka) znudzona i wkurzona rajem bez pachnidełek, marketów i świecidełek, postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce w przezroczystej sukience. Zwiędły listek odrzuciła. Tak oszołomiła kusiciela , że do dziś w blondynki się wciela. Adama gardłowym jabłkiem poczęstowała, aby małpom (jednym) serenad nie śpiewał i ciągle gdzieś się zapodziewał?... Drzewko mądrości, wiedzy i urody zwędziła, aby ludzkość po płaskiej Ziemi nie chodziła i diabełków na szpilce nie liczyła. Co tam Prometeusz ze swoim krzesiwkiem. Nasza Ewa Marylka S. gwiezdny ogień na Ziemi wznieciła. A Ewa - Róża czerwona liberałom sprośnym za handel żywym towarem pisiorka przygwoździła . Feministkom chwała – nadszedł czas wyzwolenia z odwiecznego upokorzenia. Oj, oj, marsowego Marsa głowa boli... I na niego przyjdzie kolej. Zmięknie i złagodnieje, kiedy Ewa w kosmosie zaszaleje. Ufoludki już Ją ze spodków dostrzegły, wywaliły gały i... - pozieleniały. Nie źle Ewa radzi sobie, ku Ziemi ozdobie.

Na Dzień Chłopaka
Misiu kochany życzę Ci 1OO% pewności, więcej stanowczości, ruchu pewnego, głosu mocnego, spojrzenia boskiego, torsu dużego, serducha ciepłego.... by to wszystko przetrwało do później starości. Kochaj mnie złotko, czule i słodko!!! twoja...

Miłosne
Ja cię kocham, ale nogą, Ja Cię lubię, ale wodą, Ja Cię ściskam, ale drzwiami, Taka miłość między nami. Moja babcia jest kucharką, Robi kluski betoniarką, A mój dziadek jest górnikiem, Kopie węgiel pod śmietnikiem. Tłusta plama na krawacie, Krótkie spodnie niby gacie, Marynarka po kolana, To jest ubiór chuligana.

Bożonarodzeniowe
Oby te święta jak cały rok w dostatek opływały. Szczęście o miłość się szerzyły, ład i harmonie w życie wprowadzały. Życzy...

Walentynkowe
Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym, byłeś tylko chłopcem fajnym, byłeś kimś, kogo nie znałam, zanim Cię nie pokochałam! Daję Ci wszystko, daję Ci siebie Pragnę to samo dostać od Ciebie. Dla Ciebie moje sny, dla Ciebie cały mój świat, dla Ciebie jestem ja a dla mnie jesteś Ty.

Bożonarodzeniowe
Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a Gwiazda betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

Sylwestrowe
Kolejny Sylwester lecz życzenia te same: Byś w przyszłym roku zbudował zamek Byś miał sto koni i sto samochodów Byś nigdy do płaczu nie miał powodów.

Bożonarodzeniowe
Boże narodzenie to czas, by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia miłości, spokoju i radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny życzy...

Noworoczne
W Nowym Roku życzę Ci: 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości.

Po niemiecku
Weihnachtszeit - Zeit für die besten Wünsche: Frohe Weihnachten und ein gutes neues Jahr.