...
ŻYCZENIA
Toasty
Czas to pieniądz, Pieniądz to piwo Więc pij to piwo bo szkoda czasu!

Urodzinowe
Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu. Spełniaj się! Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała co tracisz... Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz... tego Ci życzę z całego serca. Pamiętaj, że jako Twoja przyjaciółka będę Cię wspierać, że możesz na mnie polegać i wiedz, że nie jesteś zwykłą dziewczyną. Jesteś wspaniała i mimo, że czasem sobie odpuszczasz i mnie wkurzasz, to wiem, że jesteś silna i wytrwała i mogę Ci powierzyć różne sekrety. Otwórz się, daj się odsłonić od środka, niech Twoje uczucia wypłyną na wierzch i sprawią, byś była kimś wartym podziwu. Pamiętałam, pamiętam i będę pamiętać o Tobie. Wszystkiego naj!

Bożonarodzeniowe
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Graficzne
________________ssss_s_ss_s ______________ss_s_(´¯`)_(´¯`) ___________ss_(´¯`)_)/V\( _)/V\( _________ss_s_ )/V\( _______ss_(´¯`) _____ss_s_ )/V\( ___ss(´¯`)______$$$$$$ __sss_)/V\(___$$$$$$ _ss_s____$$$$$$_______ss_s .ss(´¯`)$$$$$$$_____sss__(´¯`) ss )/V\($$$$$$__sss_(´¯`)__)/V\( s_s$$$$$$$_s(´¯`)_ )/V\( s(´¯`)$$$_ss_ )/V\(________ss_s $)/V\($$_(´¯`)_______sss___(´¯`) $$$$$$s_ )/V\(____ss__(´¯`)_)/V\( $$$$(´¯`)____ss(´¯`)__)/V\( $$$$ )/V\(__sss_ )/V\( $$$__ !!

Na Dzień Nauczyciela
Życzę naszej drogiej Pani, by każdy dzień był miły dla niej, by ranny budzik srebrne dźwięki układał dla niej w takt piosenki, by zaczynała dzień wesoła i żeby znikła zmarszczka z czoła, by wiatr jej pachniał, śmiech jej szumiał, by każdy w klasie ją rozumiał.

Bożonarodzeniowe
Szczęścia, zdrowia, pomyślności, Mądrej władzy, niskich podatków, Podwyżki w pracy, spokoju w domu, Oraz zadowolenia w Nowym Roku.... życzą

Bożonarodzeniowe
@ urtica Wigilijny nadszedł czas, całujemy mocno Was chcemy złożyć Wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia, niechaj Gwiazdka Betlejemska, która świeci Wam o zmroku doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku!

Bożonarodzeniowe
@ swieta Czy jesteś mały, lub bardzo duży nigdy nie zapominaj o tym, że rodzina i bliscy są najważniejsi i Jezusek nasz malutki leży tam w stajence i marznie bo nie było dla niego miejsca.

Wielkanocne
W te piękne święta gdy Pan Zmartwychwstaje życzę Ci smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaka, białego zająca i aby te święta trwały bez końca!

Sylwestrowe
Kolejny Sylwester, lecz życzenia te same: byś w przyszłym roku pobudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie żywił powodów.