...
ŻYCZENIA
Wielkanocne
Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz stąd tutaj życzę Wam Wesołych Świąt.

Wielkanocne
Zadumy u grobu pustego, radości ze spotkania Zmartwychwstałego, pokoju, nadziei, jajka smacznego i udanego oblewanego! Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.

Wielkanocne
Niech zające i barany pospełniają twoje plany, Porzuć wszystkie swe rozterki bo to dni wielkiej wyżerki Niech to będzie czas uroczy czas cudownej WIELKANOCY!

Wielkanocne
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów składają...

Wielkanocne
Sto mazurków i królików, pełen koszyk smakołyków. Nie przesadzaj co do jaj, bo jaj będzie cały kraj. Na największe będzie pora od Leppera po wyborach.

Wielkanocne
Skacze zajączek po lesie I życzenia Tobie niesie Przez pisanki przeskakuje ALLELUJA wykrzykuje Po czym znika w długich susach Cały mokry od dyngusa.

Wielkanocne
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i rodzinnego ciepła życzy... Kiedy Wielkanoc nastanie, życzymy Ci na Zmartwychwstanie: dużo szczęścia i radości, która niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy.  

Wielkanocne
Z świątecznego korzystamy zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Wam duszę radością! By Wielkanoc była jak bajka, a na stole nie zabrakło smacznego jajka! Życzymy samych tęczowych pisanek, i Mokrego Dyngusa cały ranek.

Wielkanocne
Święta - wspaniały to czas, bo się zdarza tylko raz. Dlatego cieszmy się i radujmy, życzeń sobie nie żałujmy!

Wielkanocne
Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, życzy...