...
ŻYCZENIA
Bożonarodzeniowe
Idą Święta tylko czy ja dobre życzenia złożyłem, za oknem sypie śnieg, ludzie biegają z choinkami. Zajączek i króliczek mówią ludzkim głosem, a karp w wannie pływa i śpiewa (Daj mi tę noc). Króliczek wysiaduje jajeczka, kurczaczek gryzie marchewkę. Mimo wszystko idą Święta (tylko czy mają nogi?) Wesołego Alleluja!!!

Na I Komunię Świętą
Łaska Pana Naszego, Jego miłość i dobroć. Niech będą światłem, Twojej miłości.

Toasty
Na zdrowie, bo na rozum już za późno.

Bożonarodzeniowe
Mikołaja z długą brodą. gości z procentową wodą. kobiety gorącej w prezencie, prostej drogi na zakręcie. Tego i wiele innego życzy ...

Miłosne
Długo się już znamy, Lecz Ty o tym nie wiesz, Że serce Ja mam wielkie, I Kocham nim tylko Ciebie.

Noworoczne
Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia wszyscy, wszystkim ślą życzenia, przy tej pięknej sposobności życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości!

Na Dzień Chłopaka
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i zdolności do płodności. Kasy, fury, wódki beczkę, siedmiu synów i córeczkę. Dobra starczy tych czułości, nie zapomnij zaprosić mnie w gości :)

Noworoczne
Serdeczne życzonka uśmiechu i słonka. Śniegu białego po pas... Pierwszej gwiazdki - jasnej jak ta nad Betlejem. Pokoju życzliwego w opłatka łamaniu... Życzeń, co się spełniać będą, Ciepłej miłości, wiary i nadziei, co nie będą odstępować na krok przez cały nowy nadchodzący rok...

Na Dzień Matki
Mamo -Ty mnie życia uczyłaś, wszystko co miałaś mi poświęciłaś, nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej, dziś Ci więc daje serce w podzięce! Twoja kochana (imię)!

Śmieszne
Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem, życie zabawą a sex podstawą. Wódkę wypiłem, kasę przepiłem, kac mnie jebie, a co u Ciebie?