...
ŻYCZENIA
Walentynkowe
Choć nie jestem sex bombą I nie jeżdżę super Hondą Nie mam biustu XXL I na koncie wielu zer To bądź pewny mój kochany, że właśnie Ty jesteś mi pisany.

Walentynkowe
Choć nie jestem milionerem, Choć nie jeżdżę land roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, Nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, Ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, To nad Zycie Ciebie kocham!!!

Ślubne
Oto dla Was ślubne zyczenia co mają gwarancję spełnienia -prezentów ładnych -smutków żadnych -radości licznych -potem dzieci ślicznych -uniesień gorących wielu -miłych szelestów w portfelu -i do tego na końcu wypłaty dwa razy w miesiącu !!!

Na Dzień Studenta
Siedmiomilowych butów, lampy alladyna, wygranego losu na loterii, nowego modelu mercedesa, różowych okularów, samonakrywającego się stoliczka, czapki niewidki i tony słodyczy :)

Walentynkowe
Chcę żyć i żyć będę Chcę kochać i kochać będę Chcę się śmiać i śmiać się będę Chcę Ciebie i cię zdobędę!

Na Dzień Ojca
Dziś dzień ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! i że dzisiaj sie nie spieszysz. Bo to święto jest dla ciebie, byś urządził je dla siebie.

Jubileuszowe
Róże są piękne, bo kwiaty mają, Lecz są nietrwałe bo, przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, Niech trwa na wieki i nie przemija.

Wielkanocne
Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, koszyczka pełnego, śniadania smacznego, pisanek kolorowych, świąt wesołych i zdrowych, palemki ozdobnej, owieczki modnej. Wesołych Świąt życzy:

Bożonarodzeniowe
Świąt pięknych śnieżnych, mrozem malowanych. Prezentów tylko takich... długo pamiętanych. Sylwestra w tańcu szalonego w szampanie skąpanego. Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc a świt się światem rozniesie niech jeszcze raz przyjdzie św.Mikołaj i ...spod stołu podniesie!

Wielkanocne
Żurku smacznego Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Świąt mile spędzonych Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego.