Humor | Dowcipy | 3 dowcipów w kategorii Horoskop
strona 1   |  
Puk, puk!
- Kto tam?
- A w cholerę z taką wróżką!

Tag: Horoskop
Ocena: | Ilość ocen:
Dodał: ~gość
Dodano: 2010-10-25
BARAN
Wygrasz w totka trzy i pół miliarda. Bardzo, ale to bardzo ucieszy to bliską Ci osobę, która odziedziczy te pieniądze, jako że ty dostaniesz zawału zaraz po losowaniu.

BYK
Awansujesz w pracy. Od tej chwili będziesz tak ciężko pracować, że zorientujesz się o co tak właściwie chodzi w życiu dopiero wtedy, kiedy już będzie za późno. Nie przejmuj się, twoi szefowie zarobią na tobie pieniądze i pełni wdzięczności będą Ci przysyłali z Florydy kartki z pozdrowieniami.

BLIZNIĘTA
W tym miesiącu zakocha się w Tobie osoba o jakiej tylko marzą inni. Kiedy zdecydujesz się już z nią zostać i spalisz za sobą wszystkie mosty okaże się, ze ta zjawa jest, niestety, bezdennie głupia i na dodatek nie sposób jej się teraz pozbyć.

RAK
Doskonały czas na założenie własnego interesu. Raki właśnie teraz są pod wpływem szczęśliwej gwiazdy. Warto pożyczyć z banku dziesięć miliardów i zainwestować je. W przyszłym miesiącu natomiast kłopoty finansowe - bank poprosi o spłatę odsetek.

LEW
Lew, królewskie zwierze, powinien bardzo poważnie zastanowić się nad karierą polityczną. Wybory prezydenckie to dla niego ogromna szansa. Niech wiec nie zwlekając zacznie przygotowywać się do tej roli poprzez grzebanie w brudach, kłamanie osobom najbliższym i to koniecznie w żywe oczy, okopywanie znajomych rencistów i emerytów, obrzucanie błotem sąsiadów, naciąganie na pieniądze rodziny, i kiedy będą mu pluli w twarz niech odpowie, ze to deszcz pada.

PANNA
Dla osób spod tego znaku spokojny miesiąc - tak jak poprzedni i tak jak następny. Trochę emocji pod koniec marca, kiedy uświadomią sobie, że najbliższa zmiana w ich życiu, to emerytura i to bez względu na lata, jakie im jeszcze do niej zostały.

WAGA
Chyba powinna ucieszyć Cię wiadomość, że rodzina nareszcie doceni Twe wysiłki. W konsekwencji ich przejrzenia na oczy, w ciągu tygodnia, zostaniesz sam, jak palec.

SKORPION
Wreszcie upragniony, luksusowy samochód stanie się Twoją własnością. Wszyscy znajomi popękają z zazdrości! Ale pamiętaj, abyś w trakcie pilnowania go przywiązał się łańcuchem do koła na wypadek zaśnięcia. Bądź też przezorny i kup broń, bo mafia potrafi być teraz bardzo brutalna.

STRZELEC
Tak długo oczekiwany wyjazd na wczasy wreszcie się urealni. Pojedziesz tam, gdzie zawsze chciałeś. Po powrocie pamiętaj, żeby robić zakupy tuz przed zamknięciem sklepu, bo wtedy czerstwy chleb jest przeceniany.

KOZIOROZEC
Wiele miłych wizyt. Każdego dnia odwiedzi Cię ktoś z dobrych znajomych. Nawet pieniędzy nie będziesz musiał wydawać, bo goście przychodzą z własnym alkoholem i zakąskami. Pod koniec miesiąca poproś lekarza, żeby Esperal wszył ci w pośladek, a nie pod pachą - pod pachą strasznie uwiera.

WODNIK
Przejdziesz metamorfozę. Bliska już wiosna całkowicie Cię odmieni - zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Patrząc rano w lustro nie krzycz za głośno: "Tato, a co ty robisz w mojej łazience!", bo obudzisz rodzinę i ona też zacznie krzyczeć.

RYBY
Wreszcie uwolnisz się od problemu, jaki towarzyszy Ci już od dłuższego czasu. Dlatego lepiej, żebyś już teraz zaczął uczyć się grypsery. Przypomnij swojemu obrońcy, aby wyraźnie podkreślał, że uwalniałeś się od problemu w afekcie i będąc chwilowo niepoczytalnym.

Tag: Horoskop
Ocena: | Ilość ocen:
Dodał: ~gość
Dodano: 2010-10-25
Baran - Mars (20.III - 18.IV)

Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem Barana można skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ"). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty w pracy dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i z powodu najmniejszego pretekstu, a nierzadko i bez, wywołują karczemne burdy i bijatyki. Na szczęście żyją krotko.

Byk - Wenus (19.IV - 19.V)

Wdzięk powiatowego Casanovy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, ze jest pępkiem świata. Lubi mizdrzyć się zarówno przed lustrem jak i w pracy. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

Bliźnięta - Merkury (20.V - 20.VI)

Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Totolotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.

Rak - Księżyc (21.VI - 21.VII)

Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, ze ceni sobie twoja przyjaźń, to można być pewnym, ze przed godzina napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.

Lew - Słońce (22.VII - 21.VIII)

Urodzeni pod znakiem Lwa od najmłodszych lat maja skłonności do narkomanii, pijaństwa i najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne, uwielbiają krzywoprzysięstwo i bardzo chętnie zeznają przed sadem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy na szczęście nie uczestniczą.

Panna - (22.VIII - 21.IX)

Bardziej osobiste wiązanie się z ludźmi urodzonymi pod tym znakiem to rzecz beznadziejna, bo Panna - zarówno rodzaju męskiego, jak i żeńskiego - jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogol w klinikach dla nerwicowców. Umysłowo Panna pozostaje zawsze stuprocentowa dziewica.

Waga - Wenus (22.IX - 22.X)

Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby urodzić się pod znakiem Wagi. Ta przesadza właściwie o wszystkim. Wagi maja krotka pamięć i wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie maja natomiast szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to, ze maja to, czego nie maja, Wagi są idealnymi współmałżonkami.

Skorpion - Mars (23.X - 21.XI)

Ma manie prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, ze licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tylu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

Strzelec - Jowisz (22.XI - 20.XII)

Osobnik spod tego znaku wykazuje dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście do czego się nie weźmie, to spieprzy. W dzieciństwie zabiera młodszym dzieciom cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podgląda w toalecie. Na starość pisuje wspomnienia od początku do końca zmyślone.

Koziorożec - Saturn (21.XII - 19.I)

Każde zdrowe i dbające o swoj rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować osoby spod znaku Koziorożca. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież, gwałci staruszki, póki nie popadnie w nieuchronna impotencje. Nadaje się wyłącznie do kopania rowów, a i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

Wodnik - Uran, Saturn (20.I - 18.II)

Ma szalony pociąg do gastronomii czwartej kategorii i nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Mężczyźni spod tego znaku, wcześniej czy później, okazują się ekshibicjonistami, a kobiety nimfomankami. W zakładzie penitencjarnym czują się nieźle.

Ryby - Jowisz, Neptun (19.II - 19.III)

Bez przerwy powoduje ciągle nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyśli. Sprawdza się jako kontroler biletów autobusowych. Lubi pornografie. Bron Boże nie dopuszczać go do urządzeń bardziej skomplikowanych, niż tłuczek do kartofli, bo popsuje. Znak sprzyjający - żaden.


Tag: Horoskop
Ocena: | Ilość ocen:
Dodał: ~gość
Dodano: 2010-10-25

strona 1   |  
Humor | Polecany Film
Dodał: admin
Oglądano razy: 1909
Dodał: admin
Oglądano razy: 289
Dodał: admin
Oglądano razy: 413
Dodał: admin
Oglądano razy: 220
więcej śmiesznych filmów »
dodaj film »
Humor | Najczęściej oglądane
Dodał: admin
Oglądano razy: 24861
Dodał: admin
Oglądano razy: 13204
Dodał: admin
Oglądano razy: 12830
Dodał: admin
Oglądano razy: 10124
Dodał: admin
Oglądano razy: 9854
Dodał: admin
Oglądano razy: 9681
Dodał: admin
Oglądano razy: 9189
Dodał: admin
Oglądano razy: 9091
więcej śmiesznych filmów »
dodaj film »
X
Aby ustawić ten tekst jako opis znajomemu skopiuj poniższy link, wklej go danej osobie na Gadu Gadu (w oknie rozmowy) gdy ona w niego kliknie będzie miała ustawiony ten opis !

X
Aby wysłać ten dowcip mailem do znajomego/znajomej wypełnij poniższy formularz :

Twój e-mail:
Twoje imię/pseudonim:
E-mail odbiorcy:
DOWCIPY I KAWAŁY - TAGI
Wieś, z Przekleństwami, o Chińczykach, Cyrk, Odchudzanie, o Anglikach, o Laskach, Złote myśli, o Babci, Ekologia, Ogłoszenia, o Facetach, Rymy i wierszyki, Ogłoszenia parafialne, Sąsiedzi, Przyjaciele, Policjanci, Lekarze, Polak,Niemiec,reszta, o Piłkarzach, Dorosłe, o Turystach, Wąchock, Lepper, o Wędkarzach, o Naukowcach, Wojsko, Więźniowie i klawisze, o Góralach, o Zajączku, o Łysych, Rasistowskie, Adam i Ewa, Narodowościowe, o Rumunach, Religijne, Poczta, Stalin, Różne kawały, Poezja, Sport, o Świętach, o Niemcach, o Fąfarach, Indianie, o Leśniczych, Toasty, o Kubicy, o Policjantach, Antykoncepcja, Rolnicy, Sennik, o Sportowcach, Zoo, o Małyszu, Caryca Katarzyna, Autostop, Zima, o Alpinistach, w Restauracji, Czapajew, o Hitlerze, o Pijakach, Opowieści, o Emigrantach, Himilsbach, Wędkarze, o Alkoholu, Śmieszne ogłoszenia, Psychoanalitycy, o Bajkach, o Wnuku, Kobiety, o Motocyklistach, Graffiti, Najlepsze dowcipy, Zagadki matematyczne, o Eskimosach, Baca, o Kochankach, Polak, Niemiec i inni, Gra półsłówek, Cytaty, o Narkotykach, Lech Czech i Rus, Prima Aprilis, Straż pożarna, o Więźniach, Wierszyki na Walentynki, Wykładowcy, śląskie, Porucznik Rżewski, Humor, o Bin Ladenie, o Świętym Mikołaju, o fryzjerach, Komputery, o brunetkach, Humor z zeszytów, o Prawnikach, o Urzędnikach, Policja i złodzieje, Praca, Hotele, o Uczniach, Śmieszne wróżby, Wariaci, o Kominiarzach, Naukowcy, Opisy gg, Teściowa, Unia Europejska, Transportowe, Archeologia, o Komputerach, o Kobietach, Śmieszne filmy, Duchowieństwo, o Psychologach, o Biznesmenach, Feministki, o Polaku..., Komentarze sportowe, Frankenstein, Fryzjerzy, o Kwaśnieskim, o Budowlańcach, Jasiu, o Sędziach, Ślub, Noc poślubna, Lotto, o Myśliwych, Linie lotnicze, o Fąfarze, o Żołnierzach, Urzędnicy i urzędy, Zagadki,, Szczyty, Alkohol, Sąsiadki, o Murzynach, Szkoci, Prezerwatywy, Kosmici i ufo, Blondynki, Listy, o Chłopcach, Apteka, Zakonnice i mnisi, Sztuka i artyści, Wielkanoc, o Dziewczynkach, Film, teatr, aktorzy, o Seksie, Eskimosi, Czarny humor, Studenci i studia, Zagadki, Putin, Radio Erewań, o Wąchocku, Lekarskie, o Kowbojach, , Walentynki, o Wampirach, Wycieczki i turystyka, ZSRR, Zajączek, Bajki, o Studentach, o Żonach, Ptasia grypa, Instrukcje obsługi, Po angielsku, Polityczne, o Gajowym, Listy i podania, o Jedzeniu, o Zakonnicach, Euro 2012, Śmieszne opowiadania, Listonosz, Kibice, o Sąsiadach, o Starym, Śmieszne Nazwiska, Mężczyźni, Szczyty Głupoty, Rozwód, Prawo jazdy, Studenckie, O bacy, Testament, Erotyczne, Wulgaryzmy, Seks, Randki, o Informatykach, o Szefie, Kelnerzy, lokale, Kubica, Prawnicy, Fąfara, o Wariatach, Szkoła, Fraszki, Zwierzęta, Przychodzi baba do lekarza, Informatycy, o Kowalskim, o Górnikach, o Gejach, o Marynarzach, Fiskus - Urząd Skarbowy, o Potworach, o Rolnikach, Wice śląskie, o Wojsku, Myśliwi i polowanie, Dresiarze i karki, Przychodzi baba do..., Dżinn, Inteligentne, o Lezbijkach, Święty Mikołaj, Nauczyciele, Muzyka i muzycy, z Błedami ORT, Głupie, o Aptekarzach, o Hrabim, Małżeństwo, Szmonces, o Mężach, Śmieszne smsy, o Kontrolerach, o Dupie, Internet, o Francuzach, o Złotej rybce, Narkotyki, Matura, Wowa, o Strażakach, Śmieszne teksty, o Dresiarzach, o Jaskiniowcach, Dla dzieci, Wierszyki, O Jasiu, o Kierowcach, Emeryci i staruszkowie, o Duchownych, Rocznica ślubu, o Jezusie, o Dziadku, o Alkocholu, o Kubusiu Puchatku, o Kelnerach, Różne, Złota rybka, o Prostytutkach, Boże Narodzenie i Wigilia, Szkolne, o Pracy, Harcerze, Western, Rosja i Rosjanie, Kubuś Puchatek, Komisja wojskowa, Wiosna, Powypadkowe, Hrabia, Chuck Norris, Nowe dowcipy, o Szkotach, Szowinistyczne, Budowlane, o Dresiarzach, Moherowe berety, Horoskop, Sylwester, Rozmowy Telefoniczne, o Rodzicach, Zakłady, o Ruskich, o Złodziejach, Napisy na zderzakach, o Diable, Angielski humor, Agronom, Hasła, Odzywki,Fraszka, Stirlitz, o Grafiti, o lekarzach, Wiersze na Walentynki, Dzieci, Małżeńskie, o nauczycielach, o Babie, Motoryzacyjne, Marynarze, Jaskiniowcy, Sherlock Holmes, Sekretarki, PRL, o Euro 2012, o Cyrku, ZUS, o Teściowej, o Starej, Kelnerzy i restauracje, o PRL, o małżeństwie, Banki