fotki Carmen Kass
Ocena: 5 (2)
Informacja o Carmen Kass

Carmen Kass ur. 14 września 1978 w Tallinnie w Estonii - estońska modelka.

Carmen Kass urodziła się w Tallinnie ale dorastała w Paide. W wieku osiemnastu lat przeprowadziła się do Paryża gdzie rozpoczęła karierę modelki. Pojawiła się na okładkach Francuskiego i Amerykańskiego Vogue, Australijskiego Elle, Brytyjskiego Image, Madame Figaro i Francuskiego Numero.

Jej karierą pokierowała Anna Wintour i od 1999 roku Kass szła po wybiegach takich projektantów jak : Marc Jacobs, Michael Kors, Calvin Klein, Ralph Lauren, Donna Karan oraz Dolce & Gabbana. Pozowała i brała udział w reklamach takich marek i projektantów jak: Klein, Chanel, Gucci, Donna Karan, Dsquared2, Versace, Givenchy, Fendi, Max Mara, Valentino, Ralph Lauren i General Motors. Wystąpiła również w kampanii reklamowej Gap Inc. i była rzecznikiem Revlon, Sephora i perfum Diora J'adore. Obecnie jest rzecznikiem firmy Max Factor.

W lutym 2004 roku Carmen dołączyła do Partii Res Publica. Kandydowała do Parlamentu Europejskiego po tym jak Estonia dołączyła do Unii Europejskiej. Zdobyła około 2000 głosów ale nie została wybrana do parlamentu.

Kass umawiała się z Leonardo DiCaprio. Aktualnie jest związana z Erikiem Lobron.
Dodaj nowy komentarz