FILM | Wywiady | 76 wywiadów
Emile Hirsch o filmie
Podczas pobytu w Europie nie, ani razu nie siedziałem za kierownicą samochodu wyścigowego. Wszystko było w konwencji green screen. Zakręcone. Mniej więcej jak przebywanie w magazynach z zielonymi ścianami w każdym moż...... czytaj więcej »
Związane z: Emile Hirsch
Warner Bros. Entertainment Polska | 2008-05-27

Matthew Fox o filmie
Mamy nadzieję, że film dotrze do zupełnie nowej widowni. Jest to zdecydowanie film familijny, również skierowany do dzieci. Większość dzieci nie będzie miała pojęcia, jaka była jego oryginalna wersja oraz kim jest Racer ...... czytaj więcej »
Związane z: Matthew Fox
Warner Bros. Entertainment Polska | 2008-05-27

Gus Van Sant o filmie
Historia rozgrywa się w Portland, mieście, które zawsze bardzo lubiłem. Bohaterem jest młody chłopak, skater. Sytuacja tutaj przedstawiona jest trudna, a zarazem niezwykle gęsta, naładowana znaczeniami , to szczególnie m...... czytaj więcej »
Związane z: Gus Van Sant
Kino Świat | 2008-05-27

Julie Delpy o filmie
To był dla mnie bardzo trudny okres, kiedy przez te wszystkie lata próbowałam ruszyć z produkcją i przekonać ludzi, żeby dali mi na to pieniądze. Mój znajomy poradził mi, abym najpierw zrobiła tańszy film i koniecznie ta...... czytaj więcej »
Związane z: Julie Delpy
Kino Świat | 2008-05-20

Juan Antonio Bayona o filmie
Wszystkie horrory mówią o przekraczaniu granic. Horror musi zabierać nas w miejsca, w które boimy się pójść, musi pokazywać rzeczy o nas samych, które uważamy za niepokojące. Deformacja, niepełnosprawność i choroba budzą...... czytaj więcej »
Związane z: Juan Antonio Bayona
Kino Świat | 2008-05-07

Jennifer Aniston i Shirley MacLaine o filmie
Czytam mnóstwo scenariuszy komedii romantycznych i zazwyczaj są one pozbawione wyobraźni. Dziewczyna próbuje zdobyć faceta. Wynajmuje fałszywego narzeczonego, by oszukać prawdziwego, a tu fabuła opiera się na czymś rzecz...... czytaj więcej »
Związane z: Jennifer Aniston
Warner Bros Poland | 2008-04-18

Mena Suvari o filmie
Dla mnie zawsze liczyły się: dzieło, materiał i to, co mnie porusza, na co żywo reaguję. Liczy się pokazywanie rzeczywistości. Nie wiem, jak można odebrać to ludziom. Niczego nie dają mi filmy czy opowieści, które są do ...... czytaj więcej »
Związane z: Mena Suvari
Warner Bros Poland | 2008-04-18

Rob Reiner o filmie
Na przygotowanie się miałem osiem dni. Miałem sporo obaw, a jednocześnie czułem się dziwnie wolny, ponieważ nigdy nie brałem udziału w projekcie, z którym nie byłbym związany emocjonalnie. Zazwyczaj angażowałem się w prz...... czytaj więcej »
Związane z: Rob Reiner
Warner Bros Poland | 2008-04-18