FILM | Wywiady | 76 wywiadów
Romain Duris o filmie
Pierre jest tancerzem, który z powodu choroby musi przerwać swoją karierę. Czeka go przeszczep serca, ale ma tylko 40% szans powodzenia. Jest w nieustannej gotowości, pełen niepokoju, nadziei i niepewności jutra. Cedric ...... czytaj więcej »
Związane z: Romain Duris
SPI | 2008-08-12

Liam Neeson o filmie
Długo się przygotowywałem, mimo że zazwyczaj staram się utrzymywać niezłą formę. Po prostu musiałem zintensyfikować ćwiczenia. Sceny akcji są z zasady najtrudniejsze, trzeba zwrócić uwagę na to, jak się poruszać i nie tr...... czytaj więcej »
Związane z: Liam Neeson
Monolith | 2008-08-04

Pierre Morel o filmie
Chciałem za wszelką cenę uniknąć pokazywania pocztówkowej stolicy. Nie chciałem stereotypowo prezentować bohatera pozującego do zdjęć na tle Wieży Eiffla, ale każdy widz miał bez trudu zorientować się, gdzie rozgrywa się...... czytaj więcej »
Związane z: Pierre Morel
Monolith | 2008-08-04

Anna Cieślak o filmie
To chyba oczywiste, że konformistom żyje się łatwiej. Niewiele ludzi potrafi powiedzieć, co naprawdę czują, bronić własnych racji nie bojąc się oceny. Świat zewnętrzny wywiera na nas presję bycia ładnym, grzecznym i popr...... czytaj więcej »
Związane z: Anna Cieślak
Vision | 2008-07-08

Zrobiłem film w konwencji współczesnej baśni - Szymon Jakubowski
Budżet filmu, co było miłą nowością, pozwolił na zdjęcia próbne i castingi, gdzie właśnie odnalazłem głównego aktora Krzysztofa Ogłozę. Krzysztof dostał tekst i zamiast czytać, natychmiast zaczął kombinować. Już wtedy ...... czytaj więcej »
Związane z: Szymon Jakubowski
Vision | 2008-07-08

Kad Merad o filmie
Nie boję się przyznać, że początkowo Dany wcale o mnie nie myślał. Wybrał mnie Richard Pezet z Pathé. Gdy zadzwonił, byłem akurat w Marsylii. Spytał mnie o plany zawodowe na najbliższe tygodnie. To było miesiąc przed roz...... czytaj więcej »
Związane z: Kad Merad
Hagi | 2008-05-28

Dany Boon o filmie
Wpadłem na niego jeszcze zanim zrealizowałem swój pierwszy film, "La maison du bonheur". Jednak, ponieważ jest to temat bliski memu sercu, postanowiłem najpierw sprawdzić się jako reżyser. Nie chciałem zepsuć tak ważnego...... czytaj więcej »
Związane z: Dany Boon
Hagi | 2008-05-28

Christina Ricci o filmie
Byłam bardzo zdenerwowana. Niewiele mówiłam w czasie przesłuchania. Powiedzieli mi, że mają wątpliwości, czy powinni mnie zaangażować do filmu, bo za mało mówię. A ja byłam po prostu strasznie zdenerwowana. I tyle. B...... czytaj więcej »
Związane z: Christina Ricci
Warner Bros. Entertainment Polska | 2008-05-27