FILM | Wywiady | 76 wywiadów
Betsy Russell o filmie
Nie miałabym nic przeciwko zagraniu w odcinku Ekipy. Słyszałam, że producenci są moimi wielbicielami. Rzeczywiście, rozmawiałam z jednym z nich, zatem zobaczymy, jak to się potoczy. Uwielbiam ten program. Przypuszczam, ż...... czytaj więcej »
Związane z: Betsy Russell
Kino Świat | 2008-10-23

Reżyser David Hackl o filmie
W przeszłości, jeśli mam być szczery, wyglądało to mniej więcej tak: dostawaliśmy scenariusz, a w nim znajdowaliśmy następującą notatkę: "...i w tym momencie widzicie najbardziej zabójczą ze wszystkich pułapek Jigsawa" (...... czytaj więcej »
Związane z: David Hackl
Kino Świat | 2008-10-23

Kasia Adamik o filmie
Zgadzam się, że za bezdomnością stoi głównie alkohol, kobieta, więzienie, czy depresja. A jeżeli jeszcze nie ma się rodziny, czy przyjaciół - to także samotność. Zależało mi na tym, by moi bohaterowie byli wiarygodni, al...... czytaj więcej »
Związane z: Katarzyna Adamik
Gutek Film | 2008-09-23

Mathieu Kassovitz o filmie
Właśnie fakt, że "Babylon Babies" ma opinię książki, której nie da się przenieść na duży ekran, sprawiał, że to wyzwanie było tym ciekawsze. Każdy odczytuje ją inaczej. Czytamy te same słowa, ale nasz mózg przetwarza je ...... czytaj więcej »
Związane z: Mathieu Kassovitz
Vision | 2008-09-17

Fabrice Luchini o filmie
Uwielbiam metro. Lubię jego zapach. Nie mam innego poza nim. Paryż to nieustanni się zmienia, dlatego trudno o ulubione miejsce. To co w Paryżu najpiękniejsze, to fakt, że nie ma tam jednego, pojedynczego miejsca. Przech...... czytaj więcej »
Związane z: Fabrice Luchini
SPI | 2008-08-12

Albert Dupontel o filmie
Jako że jestem miłośnikiem kina, widziałem wiele jego filmów. Ale pamiętam chwile całkowitego przygnębienia, kiedy uciekając przed rzeczywistością prawie nieustannie występowałem w filmach i w czasie zdjęć do jednego z n...... czytaj więcej »
Związane z: Albert Dupontel
SPI | 2008-08-12

François Cluzet o filmie
Chyba ta radosna atmosfera, w której pracowaliśmy. Nie myślałem, że praca z nim będzie tak spokojna, łatwa, spotkałem kogoś, kto jest szczery, skoncentrowany i całkowicie dostępny. Zdumiało mnie to, co mówił zaraz po uję...... czytaj więcej »
Związane z: François Cluzet
SPI | 2008-08-12

Juliette Binoche o filmie
Starałam się nie zwracać na to uwagi, zwłaszcza że już na samym początku było sporo scen, w których występowaliśmy razem z Romainem. Próbowałam znaleźć wspólny język z Cedriciem, jakąś nić porozumienia. Można powiedzieć,...... czytaj więcej »
Związane z: Juliette Binoche
SPI | 2008-08-12