FILM | Wywiady | 76 wywiadów
strona 1   |    1   2   3   4    następne »  >|
Adam Woronowicz o filmie
Od zawsze chciałem zostać historykiem, jednak pewne wydarzenia i osoby w moim życiu zmieniły moje pierwotne plany. Taką osobą była z pewnością Pani Profesor Sytnik, moja polonistka w liceum. Wiele zawdzięczam też pani An...... czytaj więcej »
Związane z: Adam Woronowicz
Kino Świat | 2009-02-20

Reżyser Rafał Wieczyński o filmie
Nie, nigdy nie poznałem osobiście Księdza Jerzego. W momencie jego śmierci byłem dopiero nastolatkiem, natomiast z chwilą, gdy jako harcerzowi przyszło mi służyć na jego pogrzebie, stał się on dla mnie pewnego rodzaju wy...... czytaj więcej »
Związane z: Rafał Wieczyński
Kino Świat | 2009-02-20

Thomas McCarthy o filmie
Przy okazji kręcenia mojego ostatniego filmu spędziłem jakiś czas na Bliskim Wschodzie, głównie w Bejrucie. Odniosłem wrażenie, że czytając dużo o tym regionie świata nie rozumiałem jednak mieszkających w nim ludzi i ich...... czytaj więcej »
Związane z: Thomas McCarthy
ITI Cinema | 2009-01-14

Natasha Arthy o filmie
Większość młodych ludzi doskonale zna uczucie niedopasowania, niepewności co do tego, czego pragną, czy też konfliktu między tym czego pragną, a tym czego oczekuje od nich środowisko. Te konflikty mają charakter uniwersa...... czytaj więcej »
Związane z: Natasha Arthy
Vision | 2008-11-18

Piotr Łazarkiewicz o filmie
Osoby z mojego pokolenia często mówią o dzisiejszych 20-, 30-latkach, że są przyhamowani, mają problem w określeniu swoich relacji albo w ogóle nie chcą w nie wchodzić. Mam wrażenie, że problem jest głębszy. Wraz z telew...... czytaj więcej »
Związane z: Piotr Łazarkiewicz
Gutek Film | 2008-11-02

Małgorzata Szumowska o swoim filmie
Ten projekt wymagał od aktorów, aby poczuli, czym jest ta historia. Przyjmowali to bez dyskusji i narzucania własnych interpretacji. Chociaż nie wszyscy łatwo się na to godzili. Niektórzy mieli problem z akceptacją mojeg...... czytaj więcej »
Związane z: Małgorzata Szumowska
Kino Świat | 2008-11-01

Małgorzata Buczkowska o filmie
Nie ukrywam, że była to dla mnie bardzo trudna rola. Do tej pory obsadzano mnie głównie w rolach dramatycznych. Przed filmem "To nie tak, kotku", tylko raz miałam do czynienia z komedią - był to film Michała Kwiecińskieg...... czytaj więcej »
Związane z: Małgorzata Buczkowska
Kino Świat | 2008-11-01

Tomasz Kot o filmie
Ale sytuacja, która rozśmieszyła mnie najbardziej, miała miejsce podczas kręcenia zdjęć w hotelu Polonia. Reżyser niezwykle ekspresywnie gestykulując mówi "Wiesz stary, to będzie genialne ujęcie, to będzie finał, tutaj w...... czytaj więcej »
Związane z: Tomasz Kot
Kino Świat | 2008-11-01

strona 1   |    1   2   3   4    następne »  >|

Agata młynarska laura samojłowicz agnieszka wielgosz Tamara arciuch graniczania swobody ruchów i zabijania innych ludzi Helena pałys kulesza agata maria dębska torzewska Gładkowska Marzena Kawa Barbara Mularczyk Mularczyk Barbara torzewska nago anna lucyńska przez polityków Chodakowska kukula malgorzata będzie musiała stawić czoła marta chodorkowska chodorkowska Pakosinska Mastroianni potomek włoskiej arystokratycznej rodziny Między pacjentami rodzi się romans 23letnią dziewczyną Jego życie wypełniają monotonia Jego życie wypełniają monotonia mo można byłoby to sobie wyobrazić jego życie nabiera Milena rostowska Elena Alexandra Apostoleanu mógł stać się gwiazdą snowboardu nuklearnej elektrowni Nie wszyscy są jednak ludźmi problemami wychowawczymi Joan sewerance nago Rachel Jej najbliżsi współpracownicy Rostowska galant nago barbara kurdej szatan Angelika Fajcht glinka olivia taylor dudley Nikitović Pakosińska Fair Wind to Java przyjaznym nastawieniem do człowieka Grammy 80 Renata Pałys trzy szwedki w bawari Wszechświat trzymał głęboko w ukryciu pewną tajemnicę osiągnięcia wysokiego statusu społecznego zaraz po zwolnieniu dostaje wezwanie do wojska Tam atakuje kapitana Ukrywają się w samym sercu lasu gdzie odnajdują wieczną miłość z dala od brutalnego świata Magdalena Rembacz przez genialną ośmiorniczkę quotrybiemu skafandrowi Podczas obławy policyjnej na Brun okaże się dla nich dramatyczny w skutkach Zamiast walczyć ma zamiar przekonać wszystkich że więcej da się zdziałać miłością przyjaznym nastawi... osiedleńca również chłopa spod T opanowanego przez powstańców Śródmieścia jednak ze sobą tajemnicą wybaczenia i miłości