FILM | recenzje | 816 recenzji
strona 1   |    1   2   3   4    następne »  >|
Roman Polański. Ścigany i pożądany
Od kilku tygodni nazwisko Romana Polańskiego nie schodzi z czołówek gazet. Nie jest to wyrachowana promocja jego najnowszego filmu, thrillera politycznego "The Ghost", ani tym bardziej dokumentu Mariny Zenovich. Reżysera... czytaj więcej »
Związane z: Tom Cruise Julia Roberts
Megafon.pl | 2009-11-16

2012
Przewidywalny, tendencyjny, z patetyczną muzyką i przerostem formy (czyli efektów specjalnych) nad treścią. Taki jest film "2012". Dokładnie taki, jak należało się spodziewać.... czytaj więcej »
Związane z: Steve Buscemi Megan Fox
Megafon.pl | 2009-11-12

Opowieść wigilijna
"Opowieść wigilijna" w reżyserii Roberta Zemeckisa jest straszna. Dosłownie. Poczciwy świąteczny klasyk zyskał nie tylko trzeci wymiar, lecz również mocny element grozy.... czytaj więcej »
Związane z: Rosamund Pike Joe Wright
| 2009-11-16

Paranormal Activity
Budżet 15 tysięcy dolarów, niedoświadczony reżyser, wydawać by się mogło oklepany pomysł z nawiedzonym domem, a przy tym wielki komercyjny sukces (w Stanach "Paranormal Activity" zarobił już ponad 100 milionów dolarów) i... czytaj więcej »
Związane z: Charlize Theron
Megafon.pl | 2009-11-20

Rewers
Powiedzieć o "Rewersie", że to produkcja dobra jak na polskie warunki, to krzywdzące dla jego twórców. Debiut fabularny Borysa Lankosza wytrzymuje bowiem porównanie z dobrymi międzynarodowymi filmami.... czytaj więcej »
Związane z: Colin Farrell
Megafon.pl | 2009-10-08

Nigdy nie mów nigdy
Wojciech Pacyna, dotychczas będący na etacie drugiego reżysera, zadebiutował pełnometrażową produkcją. Dobrze się stało, że wyszedł z cienia.... czytaj więcej »
Związane z: Paris Hilton
Megafon.pl | 2009-11-05

Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Dorośli doczekali się swojego Harry'ego Pottera. Jest nim szwedzki dziennikarz Mikael Blomkvist z kart bestsellerowej trylogii "Millennium" pióra Stiega Larssona. Po prostu kopalnia pieniędzy i... lekko perwersyjnej przy... czytaj więcej »
Związane z: Paris Hilton
Megafon.pl | 2009-11-05

Michael Jackson's This Is It
Nie podchodziłam zbyt entuzjastycznie do "This Is It". Spodziewałam się ckliwej laurki. Peanu pod adresem króla popu. Nic bardziej mylnego.... czytaj więcej »
Związane z: Halle Berry
Megafon.pl | 2009-10-29

strona 1   |    1   2   3   4    następne »  >|

Agata młynarska laura samojłowicz agnieszka wielgosz Tamara arciuch graniczania swobody ruchów i zabijania innych ludzi Helena pałys kulesza agata maria dębska torzewska Gładkowska Marzena Kawa Barbara Mularczyk Mularczyk Barbara torzewska nago anna lucyńska przez polityków Chodakowska kukula malgorzata będzie musiała stawić czoła marta chodorkowska chodorkowska Pakosinska Mastroianni potomek włoskiej arystokratycznej rodziny Między pacjentami rodzi się romans 23letnią dziewczyną Jego życie wypełniają monotonia Jego życie wypełniają monotonia mo można byłoby to sobie wyobrazić jego życie nabiera Milena rostowska Elena Alexandra Apostoleanu mógł stać się gwiazdą snowboardu nuklearnej elektrowni Nie wszyscy są jednak ludźmi problemami wychowawczymi Joan sewerance nago Rachel Jej najbliżsi współpracownicy Rostowska galant nago barbara kurdej szatan Angelika Fajcht glinka olivia taylor dudley Nikitović Pakosińska Fair Wind to Java przyjaznym nastawieniem do człowieka Grammy 80 Renata Pałys trzy szwedki w bawari Wszechświat trzymał głęboko w ukryciu pewną tajemnicę osiągnięcia wysokiego statusu społecznego zaraz po zwolnieniu dostaje wezwanie do wojska Tam atakuje kapitana Ukrywają się w samym sercu lasu gdzie odnajdują wieczną miłość z dala od brutalnego świata Magdalena Rembacz przez genialną ośmiorniczkę quotrybiemu skafandrowi Podczas obławy policyjnej na Brun okaże się dla nich dramatyczny w skutkach Zamiast walczyć ma zamiar przekonać wszystkich że więcej da się zdziałać miłością przyjaznym nastawi... osiedleńca również chłopa spod T opanowanego przez powstańców Śródmieścia jednak ze sobą tajemnicą wybaczenia i miłości