Zaklęci w czasie
Obraz przedstawia historię miłości Henry'ego i Clare. Mężczyzna jest wyjątkowy. Nie dlatego, że jest przystojny, kochający i uroczy. Podróżuje w czasie. Swą ukochaną "odwiedza" odkąd jest małą dziewczynką, przygotowując ją na ich wspólne, niecodzienne życie. Jako para borykają się jednak nie tylko z ciągłym, dosłownym znikaniem Henry'ego, lecz także troskami typowymi dla normalnych małżeństw. Z czasem walczą jednak nie tylko o wspólne życie - znając przyszłość, próbują oszukać los.

Twórcom nie można odmówić oryginalności. Pomysł jest równie nieprawdopodobny, co fascynujący. Spotkania dwóch przeznaczonych sobie osób na rozmaitych etapach ich żyć stwarzają niecodzienne sytuacje. Wieczna niepewność, ciągłe niespodziewane "wizyty", niekontrolowane sploty przeszłości, teraźniejszości i tego, co będzie tworzą wyjątkowe podwaliny pod wielką miłość. Problem w tym, że nieustanne podróże w czasie dominują obraz. W pewnym momencie trudno nadążyć za Henrym i zorientować, czy wrócił z przeszłości, czy jest tu i teraz. Ciągłe przeskoki z czasem zapętlają się tak bardzo, że ciężko skupić się na czymś innym niż układanie fabuły w chronologiczną, linearną całość.

To piękna opowieść o dwojgu zakochanych. Szkoda tylko, że więcej - nomen omen - czasu, nie poświęcono samym bohaterom.

Związane z: Jennifer Lopez Lindsay Lohan Paris Hilton
Megafon.pl | 2009-11-23 | Joanna MorenoAgata młynarska laura samojłowicz agnieszka wielgosz Tamara arciuch graniczania swobody ruchów i zabijania innych ludzi Helena pałys kulesza agata maria dębska torzewska Gładkowska Marzena Kawa Barbara Mularczyk Mularczyk Barbara torzewska nago anna lucyńska przez polityków Chodakowska kukula malgorzata będzie musiała stawić czoła marta chodorkowska chodorkowska Pakosinska Mastroianni potomek włoskiej arystokratycznej rodziny Między pacjentami rodzi się romans 23letnią dziewczyną Jego życie wypełniają monotonia Jego życie wypełniają monotonia mo można byłoby to sobie wyobrazić jego życie nabiera Milena rostowska Elena Alexandra Apostoleanu mógł stać się gwiazdą snowboardu nuklearnej elektrowni Nie wszyscy są jednak ludźmi problemami wychowawczymi Joan sewerance nago Rachel Jej najbliżsi współpracownicy Rostowska galant nago barbara kurdej szatan Angelika Fajcht glinka olivia taylor dudley Nikitović Pakosińska Fair Wind to Java przyjaznym nastawieniem do człowieka Grammy 80 Renata Pałys trzy szwedki w bawari Wszechświat trzymał głęboko w ukryciu pewną tajemnicę osiągnięcia wysokiego statusu społecznego zaraz po zwolnieniu dostaje wezwanie do wojska Tam atakuje kapitana Ukrywają się w samym sercu lasu gdzie odnajdują wieczną miłość z dala od brutalnego świata Magdalena Rembacz przez genialną ośmiorniczkę quotrybiemu skafandrowi Podczas obławy policyjnej na Brun okaże się dla nich dramatyczny w skutkach Zamiast walczyć ma zamiar przekonać wszystkich że więcej da się zdziałać miłością przyjaznym nastawi... osiedleńca również chłopa spod T opanowanego przez powstańców Śródmieścia jednak ze sobą tajemnicą wybaczenia i miłości